Ders Programı

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş ve Uğraşı Terapisi Programı 1. Sınıf Bahar Dönemi

Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

IUT 116

Nöroanatomi Dersi

D101

Fizyoterapist Gülcan KAYA

 
 

09.00 – 09.50

IUT 116

Nöroanatomi

D101

Fizyoterapist Gülcan KAYA

 

10.00 – 10.50

TDB 102

Türk Dili II

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

 

11.00 -11.50

TDB 102

Türk Dili II

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

IUT 106

Pediatrik Rehabilitasyonda İş ve Uğraşı Terapisi

D304

Fizyoterapist Gülcan KAYA

YDB 102

İngilizce II

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

IUT 110

İş ve Uğraşı Fizyolojisi

D105

U. Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

 

14.00 – 14.50

IUT 106

Pediatrik Rehabilitasyonda İş ve Uğraşı Terapisi

D304

Fizyoterapist Gülcan KAYA

YDB 102

İngilizce II

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

IUT 110

İş ve Uğraşı Fizyolojisi

D105

U. Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

 

15.00 – 15.50

IUT 108

Psikolojiye Giriş

D203

Yrd. Doç. Dr. Mesut Yalçın GÜZEL

IUT 114

Nörolojik Rehabilitasyon

D302

Fizyoterapist Oğuzhan ACER

IUT 120

Ergonomi

D101

Ergoterapist Öznur ÇETİN

 

16.00 – 16.50

IUT 108 Kodlu

Psikolojiye Giriş

D203

Yrd. Doç. Dr. Mesut Yalçın GÜZEL

IUT 114

Nörolojik Rehabilitasyon

  D302

Fizyoterapist Oğuzhan ACER

IUT 120

Ergonomi

D101

Ergoterapist Öznur ÇETİN

 

17.00 – 17.50

IUT 112

El Rehabilitasyonu

D101

Fizyoterapist Osman TOPÇU

18.00 – 18.50 IUT 112

El Rehabilitasyonu

D101

Fizyoterapist Osman TOPÇU

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş ve Uğraşı Terapisi Programı 2. Sınıf BAHAR Dönemi

 Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

   
 

09.00 – 09.50

 
 

10.00 – 10.50

IUT 202 Kodlu

Protez ve Rehabilitasyon Dersi

D202

Fizyoterapist Gülcan KAYA

IUT 212 Kodlu

Yaşam Boyu Spor Dersi

D303

Okutman E. Okan AKSU

 
 

11.00 -11.50

IUT 202 Kodlu

Protez ve Rehabilitasyon Dersi

D202

Fizyoterapist Gülcan KAYA

IUT 212 Kodlu

Yaşam Boyu Spor Dersi

D303

Okutman E. Okan AKSU

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

14.00 – 14.50

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

15.00 – 15.50

IUT 210 Kodlu

Hipoterapi Dersi

D304

Ergoterapist Öznur ÇETİN

 

16.00 – 16.50

IUT 210 Kodlu

Hipoterapi Dersi

D304

Ergoterapist Öznur ÇETİN

 

 

 

17.00 – 17.50

IUT 206 Kodlu

İş ve Uğraşı Tedavisi Dersi

D304

Ergoterapist Öznur ÇETİN

IUT 204 Kodlu

İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamaları Dersi

D303

Fizyoterapist Oğuzhan ACER

IUT 208 Kodlu

Günlük Yaşam Aktivitelerinde Çevresel Düzenleme Dersi

D303

Ergoterapist Öznur ÇETİN

18.00 – 18.50 IUT 206 Kodlu

İş ve Uğraşı Tedavisi Dersi

D304

Ergoterapist Öznur ÇETİN

IUT 204 Kodlu

İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamaları Dersi

D303

Fizyoterapist Oğuzhan ACER

IUT 208 Kodlu

Günlük Yaşam Aktivitelerinde Çevresel Düzenlemeler Dersi

D303

Ergoterapist Öznur ÇETİN