Ders Programı

İş ve Uğraşı Terapisi 1. Sınıf/2017-2018 BAHAR
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
       08.00-10.00      
10.00-10.50 IUT 114

Nörolojik Rehabilitasyon

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-402

IUT106 ,

Pediatrik Rehabilitasyonda İş ve Uğraşı Terapisi

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-104

 

TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

IUT 120

Ergonomi

Uzm. Nilgün CELAP

D-002

11.00-11.50 IUT 114

Nörolojik Rehabilitasyon

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-402

 

IUT106

Pediatrik Rehabilitasyonda İş ve Uğraşı Terapisi

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-104

TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

IUT 120

Ergonomi

Uzm. Nilgün CELAP

D-002

13.00-13.50 Nörolojik Rehabilitasyon uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

  Nörogelişimsel Bozukluklar Yrd. Doç. Dr. Osman LİMAN

D-401

Pediatrik Rehabilitasyonda İş ve Uğraşı Terapisi Uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

IUT 116         Nöroanatomi

Yrd. Doç. Dr. Osman LİMAN

D-404

14.00-14.50 Nörolojik Rehabilitasyon uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

 

IUT 110

Nörogelişimsel Bozukluklar Yrd. Doç. Dr. Osman LİMAN

D-401

El Rehabilitasyonu Uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

IUT 116         Nöroanatomi

Yrd. Doç. Dr. Osman LİMAN

D-404

15.00-15.50   IUT 112   El Rehabilitasyonu Uzm.Sema VELİOĞLU D101
16.00-16.50 IUT 112   El Rehabilitasyonu

Uzm.Sema VELİOĞLU D101

17.00-17.50   SHM006    TIBBİ TERMİNOLOJİ

Dr. Miraç YAVRUOĞLU  AMFİ

SHM006    TIBBİ TERMİNOLOJİ

Dr. Miraç YAVRUOĞLU

AMFİ

İş ve Uğraşı Terapisi 2. Sınıf /2017-2018 BAHAR
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.50    
10.00-10.50 ATA 202  Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi- II

(UZEM)

IUT 210   Hipoterapi

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-405

İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamalası

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

Protez ve Rehabilitasyon Uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

IUT 202   Protez ve Rehabilitasyon

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-201

11.00-11.50 ATA 202  Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi- II

(UZEM)

IUT 210   Hipoterapi

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-405

İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamalası

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

Protez ve Rehabilitasyon Uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

IUT 202   Protez ve Rehabilitasyon

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-201

13.00-13.50   SHM 002 Sağlıkta Meslek Etiği

Öğr. Gör. Fatma YILMAZ

TOPLANTI SALONU

IUT 204   İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamaları

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-002

IUT 206   İş ve Uğraşı Tedavisi

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-201

14.00-14.50 SHM 002 Sağlıkta Meslek Etiği

Öğr. Gör. Fatma YILMAZ

TOPLANTI SALONU

IUT 204   İleri Klinik İş ve Uğraşı Terapisi ve Uygulamaları

Uzm. Berna HACISALİHOĞLU

D-002

IUT 206   İş ve Uğraşı Tedavisi

Uzm. Sema VELİOĞLU

D-201

15.00-15.50 SHM 004 İş Sağlığı Ve Güvenliği

Uzm. Gökberk ÇAT

D-002

İş ve Uğraşı Tedavisi Uygulaması

Uzm. Sümeyye TURAN

İUT LAB.

16.00-16.50 SHM 004 İş Sağlığı Ve Güvenliği

Uzm. Gökberk ÇAT

D-002